اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  سایت جواهرات همتاپی نماد اعتماد الکترونیک دارد. پس از راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی، اینماد سایت نشان‌دهنده‌ی این است که هرگونه تبادل مالی با سایت فروشگاهی مورد نظر، کاملاً ایمن، براساس قوانین و تحت کنترل نهادهای نظارتی است.

  ساخت کارهای ژورنالی و سفارشی در جواهرات همتاپی امکان‌پذیر است. با ارسال عکس مورد نظرتان و یا درخواست اعمال تغییراتی مثل برش، حکاکی روی طلا، سفارش پلاک های اسم، سفارشات سازمانی و تعداد بالا و …. ، برای بسیاری از محصولات سایت قابل انجام شدن است.

  ابتدا در سایت جواهرات همتاپی ثبت نام کرده، سپس کالای مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کنید و مراحل خرید را ادامه دهید و تکمیل کنید. بعد از ثبت خرید ، محصول مورد همراه با فاکتور آن به آدرسی که در سایت ثبت کرده‎‌اید ارسال می‌شود.

  سیستم قیمت گذاری بر اساس فرمول استاندارد اتحادیه طلا فروشان و قیمت لحظه‌ای طلا می باشد. عوامل موثر در قیمت محصول بطور شفاف و واضح در صفحه هر محصول نوشته شده است و نمایش داده می‌شود.

  جواهرات همتاپی دو دسته‌ی تخفیف‌های عمومی و تخفیف‌های ویژه دارد. تخفیف‌های عمومی با ثبت‌نام و همزمان با خرید کالا برای مشتری اعمال می‌شود. تخفیف‌های ویژه فقط با داشتن کدهای تخفیف قابل استفاده هستند.